Naszą misją w Delta Dental jest zapewnienie usług wyjątkowej jakości osobom związanym z naszą firmą i poprawa zdrowia jamy ustnej mieszkańców społeczności, którym służymy. Zdrowie jamy ustnej i jego znaczenie dla kolejnych pokoleń rodziny to nasza pasja. Od 39 lat działamy na rzecz poprawy stanu zdrowia jamy ustnej, kładąc nacisk na profilaktykę i udostępnianie ubezpieczenia stomatologicznego różnorodnym pracodawcom, grupom i osobom indywidualnym.

Szukasz dentysty?

Delta Dental może w tym dopomóc. Niezależnie od tego, czy przeniosłeś się z innej części miasta, czy szukasz nowego dentysty, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania dentystów, Szukasz dentysty, witryny Delta Dental, aby znaleźć wykwalifikowanych dentystów w swojej okolicy. Dentystów można szukać według lokalizacji, specjalności bądź nazwiska.

TruAssure

Towarzystwo Ubezpieczeniowe TruAssure, firma zależna Delta Dental of Illinois, oferuje zestaw dodatkowych produktów ubezpieczeniowych, które można połączyć z planami świadczeń dentystycznych Delta Dental of Illinois. Więcej informacji na ten temat pod TruAssure.

 

Delta Dental of Illinois
Pomagamy uśmiechać się piękniej
W twojej dzielnicy

Częścią naszej misji jest poprawa stanu zdrowia jamy ustnej mieszkańców społeczności, którym służymy. W ramach realizacji tej misji, wpieramy programy o takich właśnie celach. Jednym z tych programów jest Teeth-on-the-Go.

Delta Dental of Illinois została wyróżniona nagrodą Lincoln Silver Award za postęp w kierunku doskonałości za rok 2006

Delta Dental of Illinois uzyskała prestiżową nagrodę 2006 Lincoln Silver Award for Progress Towards Excellence, wręczoną podczas uroczystości w Tellabs, Inc. w Naperville 6 grudnia. Tylko sześć firm z Illinois uzyskało to wyróżnienie w roku 2006.

 

 

© Copyright 2009 Delta Dental of Illinois
Wszelkie prawa zastrzeżone